Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Sitemiz üzerinde başka kullanıcıların göndermiş olduğu içerikten hiç bir şekilde sitemiz sorumlu değildir. Serisayfa, içeriği tümü ile kullanıcılar tarafından oluşturulan ücretsiz bir servis olup, içeriği üreten her bir kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır ve içerikten doğabilecek her türlü yükümlülükten sorumludur.

Ayrıca sitemiz ilan ekleyen kullanıcıların ip adresleri gibi bilgileri gerektiğinde yasal kurumlarla paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

isimeyarar.com: Seri ilanlar sitesine üye olarak aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt edersiniz.

1. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar isimeyarar.com yasalar tarafından yasaklanan veya genel ahlak kurallarına uygun bulunmayan ilanlar veremezler. isimeyarar.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı ilanlar için kullanılamaz.

2. isimeyarar sayfasına yasalara uygun olmayan ve genel ahlak prensiplerine aykırı kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak isimeyarar.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere yasal istem doğrultusunda verilecektir.

3.isimeyarar sayfası tüm üyelerin kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 2. maddede yer alan sebepler dışında ve yargı mercilerinin talebi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. isimeyarar hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

5. isimeyarar sayfasının iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların üyelik bilgilerini bulundurma hakkına sahiptir.

6. isimeyarar, veri tabanına yapılabilecek hack saldırıları sonucu kayıtlı üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. isimeyarar sayfasının amacı, Amerikalı Türklerin ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden isimeyarar ve yöneticilerine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

8. İSİMEYARAR.COM'DA yayınlanan ve kullanıcılar tarafından eklenen tüm içeriğin yasal sorumluluğu ilan sahibine aittir.

9. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple isimeyarar.com rücu kesinlikle mümkün değildir.

10. Aynı konuyla ilgili birden fazla ilan verilemez. isimeyarar sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlanların içeriği ürünü tanıtmalıdır. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar isimeyarar.com yönetimi tarafından onaylanmamaktadır.

11. Site yöneticileri yayınlanmış ilanı düzenleme, henüz yayına alınmamış ilanı uygun olmaması halinde silme hakkına sahiptir.

12. Site yöneticileri yayına alınmış ilanı tamamen silemez ancak üyenin talebi doğrultusunda uygun görülen değişiklikleri yapma hakkına sahiptir.

13. İlanımı öne çıkar için yapılan ödemelerde geri iade yoktur. (ilanınızın geçerli olmasına dikkat ediniz)

16. isimeyarar istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.