Doping Satın Alma Şartları

Doping

İlanlarınızın daha fazla dikkat çekmesi için oluşturulmuş farklı seçenekleri olan imkânlardır. İlan sahibi tarafından isteğe bağlı olarak alınabilir. herseyalalim.com’da bir ilan için satın alınan doping süresi 5 gündür.

Site ana sayfasında “vitrin ilanları” bölümünde görünen ilanlar kısmıdır. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için vitrin ilanı doping ücreti  50tl’dir.

Kategori Vitrini bir kategoriye tıklandığında o kategori içinde ilanınızın en üstte sıralanması demektir. Örneğin “emlak” kategorisine tıklandığında aracınız en üstte listelenerek daha fazla görüntülenmesine yardımcı olur. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için kategori vitrini doping ücreti  30tl’dir.

Site ana sayfasında acil ilanların öne çıkarıldığı “Acil Acil” sekmesi altında ilanınızın öne çıkmasını ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz. Bir ilan için “acil acil” doping ücreti  25tl’dir.

Kalın yazı dopingi ilanınız listelendiğinde ilanınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Bir ilan için Kalın Yazı doping ücreti 20tl’dir.

Güncelim dopingi ile ilanınız her zaman yeni bir ilan gibi görünsün. Bir ilan için Güncelim doping ilan ücreti 20tl’dir.