0552.792,10,44,İZMİR.DAVUL-ZURNA.EKİBİ-KİRALAMA

İlan No 167
İlan Tarihi 31 Ocak 2024
Firma Adı izmir,davul zurna,kiralama
Davul Zurna İzmir,0552 792 10 44 alo izmir davulcu 

Davu.l zurna" İzmir düğün, ve eğlenceleri için ekip olarak kiralayabilirsiniz. İzmir’de davul zurna kiralamak için telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. İzmir’de en çok kız evinden çeyiz götürmelerde, gelinin baba evinden çeyiz taşımalarda, sünnet düğünlerinde, sünnet gezdirmelerinde, evden gelin çıkarmalarda, kız almalarda davulcu zurnacı kiralanarak davul zurna çaldırılır. Ekibimiz davul zurna çalınacak olan adrese kendi arabası ile gelmektedir. Davul zurna kiralama fiyatlarına yol ve ulaşım ücretleri dahildir. Bizden saatlik ya da günlük olarak davul zurna kiralama hizmeti alabilirsiniz,.

İzmir Davulcu Ekibi

İzmir’de davul zurna kiralama hizmeti almak için davulcu ya da zurnacının telefon numarasına ulaşmak yeterli olacaktır. Bu nedenle davul zurna kiralamak isteyen bir müşteri internet üzerinden İzmir’de davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacıların telefon numaralarına ulaşması yeterli olacaktır. Davul zurna kiralama hizmetini almak için telefonda davul zurna çalınacak olan adres, tarih, saat ve süre bilgilerini vererek davul zurna kiralama fiyatı alabilir ve kesin olarak bir davul zurna ekibi ile anlaşma sağlayabilir. Davul zurna kiralama hizmeti için İzmir’deki davul zurna ekipleri kapora talep etmektedir. Davul zurna kiralama ücretinin tamamı iş bitiminde alınmaktadır. bu durum davul zurna ekipleri ve davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacılar için daha pratik olmaktadır.

İzmir Davul Zurna Ekibi

İzmir Davul Zurna Ekibi bir davulcu ve bir zurnacı olmak üzere iki kişiden oluşmaktadır. Davul zurna kiralayan müşterinin talebine göre davul zurna ekibindeki davulcu zurnacı sayısı arttırılabilir. Örneğin 2 davul 1 zurna, 2 davul 2 zurna, 3 davul 1 zurna, 3 davul 2 zurna, 3 davul 3 zurna vb. şekilde davul zurna ekibinde yer alan davulcu zurnacı sayısı arttırılabilir. Tatbiki davul zurna ekibinde yer alan davulcu zurnacı sayısı ne kadar artarsa davul zurna sesinin coşkusu da o kadar artacaktır. Elbette davulcu zurnacı sayısına bağlı olarak davul zurna kiralama fiyatı da artacaktır.davullu zurnalı izmir iletişim.0552 792 10 44